Kim jestem i czym się zajmuję?

Słyszałem różne opinie na swój temat. Mam swoich zagorzałych zwolenników, jak i przeciwników. Chyba jak każda osoba publiczna. No jak to się mówi ...nie wszystkim można dogodzić. Skoro Jezus nie wszystkim się przypodobał to ja nie mam szans. Nawet nie próbuję. Ludzie, którzy mnie nie znają, przecież wiedzą więcej na mój temat.

Dlatego teraz opowiem swoją historię.

Założyłem firmę w 2009 roku. Jednak moja przygoda zaczyna się szybciej.

Zwyczaj ludzie nie wiedzą co chcą robić w życiu ...ja zawsze wiedziałem.

Jestem typem buntownika. Nie interesuje mnie bycie takim samym jak wszyscy. Zawsze byłem inny. Gdy wszyscy szli w lewo, ja skręcałem w prawo. Dlatego od dziecka chciałem prowadzić własny biznes. Co było bezpośrednio sprzeczne z przekonaniami moich rodziców. Chcieli, żebym został lekarzem, albo prawnikiem. No i ich marzenia prawie się spełniły. Prawie, bo studiowałem na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, ale na drugim roku założyłem firmę. O zgrozo ...to był dla nich szok.

Jeszcze większym szokiem był fakt, że moja firma nie tylko utrzymała się na rynku, ale w pierwszym roku działalności zarobiła ponad 1 mln złotych! Nie wierzyli, że startując bez kapitału potrafiłem rozwinąć biznes i zarobić ich roczne pensje w kilka dni.

Faktem, faktem ...nie było lekko. Pracowałem po 18-19 h na dobę, śpiąc głównie na wykładach.

Jednak w ciągu zaledwie 12 miesięcy nauczyłem się niezwykłych umiejętności. Dużo cenniejszych od pieniędzy. Nauczyłem się jak budować ogromne listy adresowe, pisać oferty i kupować tanio reklamę. Czyli wszystko co potrzeba do prowadzenia internetowego biznesu. Połączenie tych umiejętności przez lata przynosiło mi ogromne zyski.

Gdy sam osiągnąłem zamierzone wyniki, zacząłem pomagać innym ludziom realizować ich pomysły. Dziś nie tylko jestem coachem, trenerem, ale też właścicielem sklepu internetowego z odzieżą i inwestorem.

Jeśli potrzebujesz mojej pomocy w przygotowaniu internetowych kampanii napisz na kontakt@adriankolodziej.com. Omówimy szczegóły i pomogę Ci przenieść Twój biznes na wyższy poziom.

Z wyrazami szacunku,
Adrian Kołodziej

Obserwuj mnie na: